Prabanga tapo pasiekiama!

Ilgaamžės natūralaus akmens plytelės - prabanga tapo pasiekiama.

Marmuras, travertinas, kalkakmenis, skalūnas, kvarcas, granitas – ne vienam asocijuojasi su kokybe bei prabanga. Iš šių bei kitų akmens rūšių pagamintos plytelės daugeliui atrodo vis dar nepasiekiama namų interjero bei eksterjero tobulybe. Tačiau natūralaus akmens plytelių teikiamus privalumus atsirado galimybė įvertinti kiekvienam.

Lietuvoje vis dar gajus įsitikinimas, jog natūralaus akmens plytelių panaudojimas interjere (klojant grindis ar klijuojant ant sienų) yra nežabotos prabangos ženklas. Taip, tokie akmenys kaip marmuras, travertinas ar kalkakmenis visais laikais buvo laikomi brangiais akmenimis, rodančiais tam tikrų asmenų ar valstybių galybę. Šiandien galimybę namuose turėti natūralaus akmens plytelėmis išklotas grindis turi kiekvienas, norintis turėti ne tik iš natūralių gamtos turtų įrengtą būstą, bet ir kokybišką ir ilgaamžį interjerą. Tuo pasirūpinti pažada WWW.AKMENSKLASIKA.LT kolektyvas – natūralaus akmens plytelių, mozaikos, apvadų tiekimo specialistai.

Plytelės, pagamintos iš natūralaus akmens pasižymi ne tik savo natūralumu, prabangia išvaizda, tačiau ir praktiškomis savybėmis. Vieną iš jų gali įvertinti nusprendusieji savo namuose įsirengti šildomas grindis. Pasak Valentino Ruzgio „AkmensKlasika.lt“ vadovo, natūralus akmuo yra geras šilumos laidininkas, bei akumuliatorius. Kitaip tariant, natūralaus akmens plytelės tokiu atveju veikia kaip pakūrenta krosnis – akmuo savyje sukaupia šilumą ir tolygiai ją atiduoda, šildydamas patalpas. O kuo akmens plytelė yra storesnė, tuo ji tolygiau tą šilumą atiduoda.

Ilgaamžiškumas bei patvarumas – tai itin svarbios natūralaus akmens plytelių savybės ir privalumai. Neveltui visi įspūdingiausi pasaulio statiniai buvo statomi naudojant natūralų akmenį, dėl ko dar ir šiandien jais galime grožėtis. Namuose dažnai kas nors nukrinta, ar sudūžta, pažeidžiant esamas plyteles: atsiranda įtrūkimai, įskilimai, dėl ko tenka pakeisti visą plytelę. Natūralaus akmens plytelių tokiu atveju keisti nereikėtų, kadangi jas užtektų tik užglaistyti arba nušlifuoti ir jokių pažeidimų nesimatys.

Mažais žingsniais, tačiau užtikrintai kelią į populiarumą Lietuvoje skinasi stogų dengimas natūralaus skalūno akmens čerpėmis bei namų fasadų apdaila. Lyginant su įprastomis čerpėmis, iš skalūno akmens pagamintos čerpės pasižymi tvirtumu, atsparumu drėgmei, kietumu bei išskirtine išvaizda. Ir, kaip nebūtų keista, fasadų dengimas naudojant skalūną yra vienas pigiausių lyginant su kitomis apdailinėmis plokštėmis.

Kaip pasakoja AkmensKlasika.lt vadovas Valentinas Ruzgys, savo klientams jie siūlo itin platų natūralaus akmens plytelių asortimentą (bemaž 300 pavyzdžių plytelių iš travertino, kalkakmenio, skalūno, marmuro ir kitų akmens rūšių plyteles, mozaiką, apvadus, skirtų tiek vidaus, tiek ir lauko darbams), bei galimus keletą skirtingų jų apdirbimo būdų – nuo įprasto poliruoto, matinio, iki 'šukuoto', sendinto, 'odos vaizdo' efekto, skaldyto ir kitų, todėl pasirinkimo variantus ar pritaikymą gali riboti tik kliento fantazija. Taip pat, kas turėtų būti ypač aktualu klientui, vis tai - už vidutinės akmens masės plytelių kainą. V. Ruzgys pabrėžia, jog akmens masės plytelės nėra tas pats, kas ir natūralaus akmens plytelės, kadangi pastarosios yra gaminamos iš natūraliai susidariusių uolienų, o akmens masės plytelės tėra akmens imitacija is akmens dulkių, dažų bei rišančių cheminių medžiagų.

„Akmens klasika“ plyteles veža tiesiogiai (be tarpininkų) iš tokių šalių-gamintojų, kaip Turkija, Ispanija, Italija, Portugalija, todėl klientams yra sudaromos sąlygos įsigyti plyteles už palankesnę jiems kainą. Taip pat įmonė klientų patogumui plyteles pristato per itin trumpą laiką – vos 2- 3 savaitės nuo užsakymo iš standartinių išmatavimų ar šiek tiek ilgiau jei užsakomi nestandartiniai išmatavimai, bet laukti keletą mėnesių tikrai neteks.

Reikia paminėti ir natūralaus akmens priežiūrą, kuri yra subtilesnė nei paprastų plytelių – tuo taip pat pasirūpino AkmensKasika.lt . Įmonė yra atstovė Italijos chemijos kompanijos „Lantania“, kuri jau 30 metų gamina aukščiausios kokybės natūralaus akmens priežiūros priemones. Įmonės vadovas taip pat patikino, kad šią produkciją siūlo už geriausią kainą rinkoje.

 

  1. Nuo senų laikų natūralus akmuo yra laikomas prabangos ženklu, tačiau šiandien įsirengti namus naudojant natūralaus akmens plyteles gali kiekvienas norintis.

  2. Plytelės iš natūralaus akmens atlieka ne tik estetinę funkciją namuose, tačiau ir praktišką – esant šildomoms grindims, tokios plytelės, kaupdamos šilumą vėliau ją tolygiai atiduoda tuo pačiu šildydamos ir patalpas. Natūralų akmenį galima šlifuoti, poliruoti, suskilus - glaistyti, todėl – tai yra labai ilgaamzė danga.

  3. Natūralaus akmens plytės turi labai didelę spalvų, faktūros ar apdirbimo įvairovę, todėl pasirinkima bei pritaikymo galimybes gali riboti tik pačio kliento fantazija.

  4. Vis labiau populiarėja Lietuvoje stogai bei fasadai is natūralaus akmens – skalūno, kuris išsiskiria savo ilgaamžiškumu bei išvaizda.

  5. AkmensKlasika.lt siūlo , ko gero, didžiausią natūralaus akmens plytelių pasrinkimą Lietuvoje turėdama virš 300 skirtingų pavyzdžių, už prieinamas kainas bei trumpą pristatymo laiką.

Kontaktai:

Valentinas Ruzgys – vadovas

Kaunas, Jonavos g. 260

A korpusas, 3 aukštas

Tel. +37065628288

+37063999622

Email. info@akmensklasika.lt

WWW.AKMENSKLASIKA.LT